Goldfood - zaopatrzenie piekarni, cukierni oraz gastronomii

Nasza firma istnieje od 1993 roku. Przez wiele lat swej działalności funkcjonowała pod nazwą Bajer, zdobywając oraz umacniając swą pozycję na rynku dzięki profesjonalnemu działaniu oraz niezawodności. W 2013 roku została utworzona spółka celowa pod nazwą GOLDFOOD sp. z o.o. SK, która przejęła prowadzenia całego działu zaopatrzenia piekarni, cukierni oraz gastronomii.

Posiadamy 21-letnie doświadczenie w działalności handlowo-usługowej poprzez kompleksowe zaopatrzenie piekarni i cukierni. Fachowość, rzetelność i solidność to nasze atuty, dlatego usługi przez nas oferowane są zawsze na najwyższym poziomie. Nieustannie poszerzamy swój asortyment o nowe produkty, zgodnie z indywidualnymi wymogami klientów. Naszymi dostawcami są najlepsi krajowi producenci i importerzy. Głównym priorytetem naszych działań jest zaspokajanie wymagań oraz oczekiwań naszych odbiorców oraz wychodzenie im naprzeciw. Dokładamy wszelkich starań by współpraca z naszymi klientami przebiegała pomyślnie niosąc satysfakcje każdej ze stron.

Nasza firma może poszczycić się nowoczesnymi magazynami, powierzchniami biurowymi i bazą transportową. Rozwój rynku oraz wszelkie zmiany na nim zachodzące pozwalają nam na poszerzanie wiedzy oraz umiejętności jak również unowocześnianie technologii.

Gwarantujemy terminowość dostaw własnym transportem oraz profesjonalną obsługę przez wykwalifikowany personel. Nasi doradcy handlowi i technolodzy służą zawsze pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów technologicznych. Porad udzielają zarówno na wyjazdach, jak i telefonicznie. Tym samym dajemy dowód że jesteśmy wiarygodnym partnerem handlowym.

Mamy nadzieję, że wybierając właśnie nas - razem z Państwem osiągniemy wspólny sukces.
Zapraszamy do współpracy!

Zniżki dla stałych klientów

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Zawsze na czas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Zawsze świeże składniki

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.